logotype

Ubytování v Jeseníkách v Dolní Moravici

Nabízíme Vám levné komfortní ubytování v nově vybudované chalupě (dřevostavbě) v obci Dolní Moravice v části Horní Moravice, která se nachází nedaleko nejvyššího vrcholu Hrubého Jeseníku Pradědu (1491 m n.m.).

Chalupa Kohoutek je ideální pro rodiny s dětmi. Maximální obsazenost chalupy je 8 osob. V přízemí chalupy se nachází prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, dále koupelna s umyvadlem a sprchovacím koutem (pro miminka je zde instalován přebalovací pult) a samostatné WC. V podkroví se nachazejí dva oddělené pokoje pro 4 osoby (+ max. 2 dětské postýlky do 3 let). V obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro 2 osoby. Kuchyň je vybavená ledničkou, sklokeramickou varnou deskou, el. troubou, mikrovlnkou, varnou konvicí a standardním nádobím. Chalupa je dále vybavena televizí, rádiem, DVD přehrávačem a stolním fotbalem. Lyže, sáně, boby a kola lze uschovat v uzamykatelné místnosti ve vedelejším objektu (cca 20 m od chalupy). V létě lze využít na zahradě houpačku, pískoviště, skluzavku a velkou (5 m) trampolínu. Parkování je umožněno bezplatně v bezprostřední blízkosti chalupy.

přejít na ceník


Možnosti stravování

V obci se lze také mimo chalupu stravovat v restauraci "Steak House" vzdálené cca 1,8 km nebo v pěkné restauraci "Na vyhlídce" v části Nová Ves vzdálené cca 3,5 km.

Sportovní aktivity

Lyžování - na okraji obce se nachází Ski areál AVALANCHE se sedačkovou lanovkou. Další ski areály se nacházejí v nedalé obci Malá Morávka v části Karlov (např. Ski areál MYŠÁK, KOPŘIVNÁ ...) vzálené cca 7 km nebo ski areály na Pradědu vzdálené cca 20 km. Pro běžkaře jsou k dispozici upravované tratě přímo z obce vedoucí přes Vyhlídku až na Praděd.

Cyklistika, turistika - rozsáhlé cykloturistické trasy po celém území (Praděd, Vyhlídková věž na Nové Vsi, Karlova Studánka, naučná stezka Bílá Opava, Rešovské vodopády, hrad Sovinec ...)

Koupání - Aqua centrum hotel Slunce v Rýmařově, krytý bazen v Karlově Studánce, Wellness centrum v Bruntále.

Ostatní sporty - místní volejbalové hřiště a tenisové kurty, bowling a squasch - restaurace Viktorie v Rýmařově nebo hotelový komplex Avalanche.